V květnovém newsletteru pro krajské volby 2016 si může prostudovat kompletní kandidátní listinu ODS, tak jak byla sestavena regionálním sněmem. Prvních několik kandidátů se Vám taky krátce představí.
Kandidátní listina:
- Ing. Jakub Unucka, MBA (Klimkovice)
- Ing. Vladimír Návrat (Ostrava - Poruba)
- Mgr. Martina Nováková, DiS. (Krnov - Pod Cvilínem)
- Mgr. Josef Alexander Matera (Třinec - Dolní Líštná)
- Mgr. Stanislav Folwarczny (Český Těšín)
- Jan Dekický (Ostrava - Poruba)
- Mgr. Radek Kaňa (Šilheřovice)
- Ing. Miroslav Kopečný (Kopřivnice)
- Bc. Martin Sliwka (Orlová - Poruba)
- Josef Šrámek (Ostrava - Lhotka)
- Mgr. Xenie Šustalová (Kopřivnice)
- Ing. David Sventek, MBA (Jablunkov)
- Bc. Michal Sněhota (Hlučín)
- Ing. Werner Bernatík, Ph.D. (Český Těšín)
- Ing. Evžen Tošenovský, Dr.h.c. (Ostrava - Třebovice)
- Eva Pastušková (Frýdek-Místek)
- Ing. Hynek Orság (Karviná - Nové Město)
- Igor Trávníček (Ostrava - Hrabová)
- Ing. Patrik Schramm (Budišov nad Budišovkou)
- Ing. Jan Prajza (Bruntál)
- Ing. Ivo Kantor (Třinec - Lyžbice)
- Jakub Janda (Frenštát pod Radhoštěm)
- Ing. Svatava Huťková (Ostrava)
- Ing. Zbyněk Gajdacz, MPA (Karviná - Nové Město)
- Jaroslav Vaněk (Dolní Životice)
- Jan Okoun (Ostrava - Vítkovice)
- Ing. Richard Sladký (Třinec)
- Mgr. Jan Branny (Český Těšín)
- Mgr. Petr Opletal (Ostrava - Bělský Les)
- Ing. Roman Kresta (Kopřivnice)
- JUDr. Jiří Mlčoch (Opava - Předměstí)
- Martin Juraszek (Karviná-Mizerov)
- Mgr. Josef Vojvodík (Frýdek-Místek, Chlebovice)
- Bc. Radim Ivan (Ostrava - Dubina)
- Martin Rozprým (Bruntál)
- Ing. Milan Kolder (Ostrava - Poruba)
- Mgr. Václav Dobrozemský (Nový Jičín)
- Mgr. Yvona Dluhošová (Orlová)
- Petr Sobotík (Hukvaldy)
- MUDr. Věra Staňová (Opava - Kylešovice)
- MUDr. Pavel Čermák, Ph.D. (Ostrava - Krásné Pole)
- Jan Pečonka (Karviná-Ráj)
- Ing. Yveta Kovalčíková (Krmelín)
- Ing. Jana Císařová (Ostrava - Muglinov)
- Markéta Alešová (Bílovec)
- Bc. Jana Patyková (Opava - Kateřinky)
- Jiří Fajkus (Krnov)
- Ing. Michal Boček (Bohumín - Šunychl)
- MUDr. Jana Lajčíková (Ostrava - Slezská Ostrava)
- Igor Caysberger (Frýdek-Místek - Místek)
- Ing. Tomáš Peřina (Český Těšín)
- MUDr. Jiří Heinrich (Ostrava - Moravská Ostrava)
- Bc. Oldřich Malota (Opava - Předměstí (Opava-nečl.část))
- Milan Mika (Frenštát pod Radhoštěm)
- Ing. Petr Gemroth (Jablunkov)
- Mgr. Marek Kudela (Ostrava - Poruba)
- Jan Pánik (Havířov - Město)
- Bc. Ladislav Jodlovski (Ostrava - Přívoz)
- Radim Rudzinski (Krnov)
- Ing. Libor Nowak (Krnov - Pod Cvilínem)
- Ing. Jana Svobodová (Příbor)
- Ing. Valentina Vaňková (Ostrava - Moravská Ostrava)
- Mgr. Lukáš Seibert (Štramberk)
- Vavřinec Pečinka (Frýdlant nad Ostravicí)
- Ing. Eva Poštová, CSc. (Ostrava - Svinov)
Žádné komentáře:
Okomentovat